Medical Staff

IMS – įdarbinimo kompanija užsiimanti medicinos personalo įdarbinimu iš Europos į Jungtinę Karalystę, Airiją, Vokietiją, Prancūziją ir Vidurio Rytus.

Būdami lyderiais ES įdarbinimo srityje mes turime didžiulę paklausą šiems medikams:

 • Gydytojai
 • Dantistai
 • Slaugytojos
 • Akušerės
 • Farmacininkai

IMS siūlo darbo vietas valstybinėse arba privačiose medicinos įstaigose, tačiau daugiausia jau įdarbintų medikų dirba Jungtinės Karalystės (JK) valstybinėse ligoninėse (NHS - National Health Service).

IMS savo kandidatams pateikia išsamią informaciją apie reikalingus dokumentus, registraciją, kalbos žinias ir patirtį, kurios medikams reikia, norint įsidarbinti JK, Airijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje arba Vidurio Rytuose.

Jei norite dirbti užsienyje, nedvejokite susisiekti su IMS atstovu savo šalyje. Lietuvoje į Jums rūpimus klausimus atsakys

Contact
 

Alina

""   alina@imsrecruitment.com
""   0044 1928 739428


DANTISTŲ ĮDARBINIMAS

IMS dirba pagal kontraktus su stambiom dantistų įdarbinimo grupėm Jungtinėje Karalystėje (JK), Airijoje ir Vidurio Rytuose.

JK mes dirbame išimtinai su lyderiaujančiom odontologų įdarbinimo kompanijom, kurių vardu yra darbinami dauguma dantistų iš užsienio. Mes siūlome darbo vietas bendrosios praktikos dantistams puikiai įrengtuose kabinetuose, pas žinomus darbdavius bet kurioje D.Britanijos vietoje. Jūs galite rinktis konkurencingus atlyginimus bei darbo vietas, kurios siūlo puikias perspektyvas bei galimybę kvalifikuotis. Mūsų klientai turi nemažai patirties įdarbinant dantistus iš užsienio šalių į JK ir padedant jiems įsitvirtinti naujame darbe.

Ką IMS gali pasiūlyti dantistams?

 • Visapusiška pagalba surandant tinkamą darbo vietą JK
 • Konsultacija dėl kalbos ir patirties reikalavimų
 • Jūsų CV pristatymas klientams
 • Pokalbio dėl darbo organizavimas
 • Konsultacija dėl profesinės registracijos JK oficialiose institucijose
 • Konsultacijos visais aspektais dėl darbo ir gyvenimo JK.
 • Jei reikalinga, pagalba jau įsidarbinus JK.

Mūsų kompanijoje nėra registracijos ar administravimo mokesčių, tačiau įstatymo numatytus mokesčius už vizas, profesinę registraciją, medicininį patikrinimą ir kai kurias kelionės išlaidas vykstant į pokalbius dėl darbo kandidatai turi susimokėti patys.

Reikalavimai:

Svarbu, kad visi kandidatai labai gerai kalbėtų ir rašytų angliškai. Taip pat visi kandidatai turi užsiregistruoti General Dental Council (GDC). Šiame tinklapyje galite rasti daugiau informacijos apie registraciją: http://www.gdc-uk.org

IMS gali konsultuoti Jus visais dėl registracijos iškilusiais klausimais.

Contact
 

Alina

""   alina@imsrecruitment.com
""   0044 1928 739428

 

SLAUGYTOJOS IR AKUŠERĖS

IMS dirba su įvairiom valstybinėm ir privačiom medicinos įstaigom bei siūlo darbo vietas įvairių sričių slaugytojoms Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ir Vidurio Rytuose.

Nemažai mūsų įdarbintų slaugytojų iš ES jau dirba JK, kitos dalyvauja pokalbiuose arba jau turi pasiūlymus ir laukia Nursery and Midwifery Council (NMC) registracijos. Daugiau informacijos dėl registracijos NMC galite rasti adresu http://www.nmc-uk.org. Dėl registracijos Airijoje informacijos galite rasti adresu http://www.nursingboard.ie

Mes bendradarbiaujame ir galime pasiūlyti Jums gerai apmokamas darbo vietas valstybinėse ligoninėse JK ir Airijoje, kai kuriose privačiose ligoninėse Jungtinėje karalystėje ir daugumoje didžiųjų ligoninių Vidurio Rytuose. Mes nuolat organizuojame pokalbius dėl darbo įvairiose Europos sostinėse arba D.Britanijoje.

Vidurio Rytuose kandidatai turi galimybę gauti atlyginimą nuo kurio nenuskaičiuojami mokesčiai, o taip pat įsidarbinti moderniose ligoninėse, kurios siūlo puikias darbo sąlygas. Daugumoje Vidurio Rytų šalių Jūsų šalies medicinos licencija yra užskaitoma be papildomos registracijos. Be to, kad Jūs neturite mokėti mokesčių, Jūs taip pat gaunate nemokamą gyvenamą vietą bei nemokamus metinius skrydžius namo. Palyginant atlyginimus Vidurio Rytų šalyse – aukščiausi atlyginimai yra Saudo Arabijoje.

IMS turi ypač daug pasiūlymų akušeriams, intensyvios terapijos, psichiatrijos ir operacinės slaugytojams. Dėl didelės šios srities specialistų paklausos, pats kandidatas gali derėtis dėl geresnio atlyginimo JK ir Vidurio Rytuose.

Slaugytojos, kurios nori išvykti į JK, tačiau gerai nemoka kalbos, turi galimybę pradžioje įsidarbinti slaugytojos padėjėjom.

Contact
 

Alina

""   alina@imsrecruitment.com
""   0044 1928 739428


FARMACININKŲ ĮDARBINIMAS

IMS bendradarbiauja su didžiausiais privačiais vaistinių tinklais Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje, kurie darbina vaistininkus iš įvairių ES šalių.

Ką IMS gali pasiūlyti farmacininkams?

 • Organizuojame pokalbius dėl darbo JK ir apmokame dalį kelionės išlaidų
 • Atlyginimai nuo 50.000 eurų
 • Konsultacija registruojantis RPSGB
 • Patrauklūs persikraustymo pasiūlymai
 • Darbo vietų visoje JK ir Airijoje pasiūla
 • Modernios vaistinės
 • Privalomos apmokymo programos

Farmacininkai atvykę į JK gaus tokį patį atlyginimą, kaip ir farmacininkai įgiję kvalifikaciją D.Britanijoje. The Royal Pharmaceutical Society of Great Britain (RPSGB) http://www.rpsgb.org.uk yra organizacija atsakinga už farmacininkų darbą Anglijoje, Škotijoje ir Velse. Registracijos taisyklės yra skirtingos priklausomai nuo farmacininko kvalifikacijos: vieni gali įsidarbinti iš karto po baigimo, kiti – tik po 3 metų per paskutinius 5 nepertraukiamo darbo stažo.

Contact
 

Alina

""   alina@imsrecruitment.com
""   0044 1928 739428


GYDYTOJŲ ĮDARBINIMAS

Įvairios galimybės laukia jaunų ir patyrusių gydytojų Jungtinėje Karalystėje (JK), Prancūzijoje ir Vokietijoje. Airijoje ir Vidurio Rytuose reikalingi tik patyrę gydytojai. Darbui JK bei Vidurio Rytuose reikalingos labai geros anglų kalbos žinios. Darbui Vokietijoje – reikalingos puikios vokiečių, o darbui Prancūzijoje – puikios prancūzų kalbos žinios.

Galimybės JK

Mes ieškome įvairių specialybių medikų darbui D.Britanijoje. Darbai siūlomi valstybinėse (NHS) ir privačiose ligoninėse. Tačiau yra specialybių, kurios ypač pageidaujamos JK:

Šeimos gydytojai Radiologai Histopatologai Geriatrai Psichiatrai

Plastikos chirurgai Mikrobiologai Hematologai patologai Anesteziologai

Visi kandidatai turi turėti ES šalyje įgytą kvalifikaciją ir per paskutinius penkis metus būti išdirbę tris metus be pertraukos. Taip pat svarbu, kad Jūs arba jūsų sutuoktinis būtų ES pilietis.

Resident Medical Officer (RMO)

Šiuo metu IMS yra viena stambiausių RMO įdarbinančių kompanijų. Mes siūlome darbo vietas privačiose ir valstybinėse ligoninėse gydytojams, kurie turi trijų metų darbo stažą po studijų baigimo. Privačiose ligoninėse darbas yra savaitinis – visą savaitę reikia būti ligoninėje, kita savaitė yra laisva. Tuo metu galima vykti namo arba susirasti trumpalaikių darbų kitose ligoninėse. Minimalus RMO atlyginimas už 22 savaites per metus – 6 0.000 Eurų. Už 35 savaites atlyginimas – 100.000 Eurų. Šią sumą galima padidinti, jei laisvąją savaitę dirbtumėte kitose ligoninėse. Pradėti dirbti RMO D.Britanijoje – dažniausiai greičiausias būdas patekti į JK ir pradėti dirbti toje sistemoje. RMO darbas labiausiai tinka jauniems anesteziologams, chirurgams, šeimos gydytojams ir kardiologams.

Pagrindinis reikalavimas – puikus anglų kalbos žinojimas.

Medicinos vertintojas (Medical Assessor)

Jungtinėje Karalystėje medicinos vertintojai turi atlikti medicininius patikrinimus ir pateikti profesionalius patarimus žmonėms, kurie prašo pašalpų dėl ligos. Vidutinis medicinos vertintojo atlyginimas – 75.000 Eurų. Šis darbas puikiai tiktų šeimos gydytojams, vidaus ligų gydytojams ir reabilitologams.

Vidurio Rytai

Ligoninės Vidurio Rytuose siūlo gydytojams darbą moderniai įrengtose ligoninėse, puikias darbo sąlygas ir atlyginimus neatskaičiuojant mokesčių. Dauguma Vidurio Rytų šalių užskaito Jūsų šalies medicinos licenciją ir registraciją. Čia medikams siūlomi ne tik aukšti neapmokestinami atlyginimai, bet ir nemokama kelionė namo kartą per metus bei nemokamas gyvenimas.

Vokietija ir Prancūzija

Įvairios galimybės laukia medikų, kurie puikiai kalba vokiškai ir prancūziškai. Mes dirbame su valstybiniais ir privačiais klientais abiejose šalyse, kurie ieško ir jaunų, ir patyrusių medikų.

Contact
 

Alina

""   alina@imsrecruitment.com
""   0044 1928 739428

International Language Services provides courses to IMS Recruitment

 

Key words; ligoninė, Daktaras, Slaugytoja, vaistininkas, armacininkas, darbas, idarbinimas, rentgenologas, odontologas, dantistas, Didžioji Britanija, Jungtinė Karalystė, Anglija, Airija, Radiologas, Hematologas, Psichiatras, Patologas, Šeimos gydytojas, Kardiologas, Mikrobiologas, Histopatologas, Traumatologas, Slaugytoja/ slaugas, slaugytojo padėjėjas, Vidurio rytai, Dubajus, Saudo Arabija,