Medical Staff

IMS Recruitment ir starptautiska rekruitēšanas kompanīja, kura veic kvalificētu medicīnas speciālistu atlasi un rūpējas par viņu darbā iekārtošanu Lielbritānijā un citās valstīs. IMS Recruitment ir viena no vadošajām kompānijām Lielbritānijā un Centrāleiropā ar ilglaicīgu darba pieredzi šajā nozarē.

Pateicoties IMS, visā Lielbritānijā jau strādā kvalificēti medicīnas speciālisti dažādās sabiedriskajās un privātajās veselības aprūpes iestādēs. Īpaši veiksmīgi mediķi strādā Valsts veselības aizsardzības dienestā (UK‘s National Health Service).

IMS ir arī noslēgusi daudz līgumu ar vairums veselības aprūpes organizāciju Lielbritānijā, Īrijā, Tuvajos Austrumeiropā un darbā iekārtošanai aktīvi meklē ārstus, zobārstus, sanitārus, fizioterapeitus un farmācistus.

IMS Recruitment kandidātiem sniedz detalizētu informāciju par dokumentu kārtošanu, reģistrāciju, valodas un darba pieredzes prasībām.

Galvenās prasības kandidātiem, kurus interesē darbs Lielbritānijā, Īrijā un Tuvajos Austrumos, ir:

-Atzīts grāds/diploms;

-Darba pieredze (darba pieredze ir atkarīga no profesijas);

-Ļoti laba angļu valoda (rakstiski um mutiski).

Atbildes uz jautājumiem par IMS Recruitment programmu Jūs saņemsiet uzrakstot vēstuli uz elektroniskā pasta adresi: info@imsrecruitment.com

Contact

  Alina

International Language Services provides courses to IMS Recruitment

""   alina@imsrecruitment.com
""   0044 1928 739428